Finanse

Finanse

Rzeszowskie-Finanse.pl – jest marką, która zgromadziła specjalistów z wielu segmentów usług kredytowych.Nasi doradcy wykonują swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasza wieloletnia praca w sektorze finansów i bankowości przekłada się na doskonałą znajomość rynku pożyczek i kredytów a to z kolei pozwala nam działać w możliwie najszerszym zakresie na rzecz naszych Klientów.

 

Współpracujemy ze wszystkimi bankami ale to Klienci są dla nas priorytetem i to dla nich staramy się uzyskać możliwie najlepsze rozwiązania na rynku. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. W jednym miejscu, podczas jednej wizyty staramy się opracować plan finansowy dla Klienta i jego rodziny w zależności od przedstawionych przez Niego potrzeb. 

 

Dzięki współpracy z naszymi Klientami w dalszym ciągu staramy się rozwijać i podnosić nasze kwalifikacje aby w przyszłości jeszcze lepiej móc pomagać naszym Klientom. Pomagamy coraz większej liczbie osób a naszą największą nagrodą jest zadowolenie naszych Klientów i ich rodzin.

 

Kredyt hipoteczny

Kupno nowego mieszkania czy budowa domu to spełnienie marzeń wielu naszych Klientów, ale zwykle stanowi zbyt wysoki wydatek do poniesienia jednorazowo. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne. To one mają na celu umożliwić naszym Klientom sprawienie sobie własnego „M”.

Nasze kredyty mieszkaniowe dają gwarancję komfortowych warunków. Dopasowane do klienta i szyte na miarę jego portfela dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności przyszłej sytuacji finansowej. W końcu to zobowiązanie na dłuższy czas.

 

Marzy Ci się własny dom lub mieszkanie? Pomożemy Ci to zrealizować w prosty i przejrzysty sposób, ponieważ właśnie Ty i Twoje marzenia są dla nas najważniejsze!

Jeśli więc:

 – planujesz nabyć,

 – szukasz

 – już znalazłeś nieruchomość

 

trafiłeś na odpowiednich ludzi, którzy Ci w tym pomogą. Ilość formalności ograniczymy do minimum, aby ten proces przebiegł dla Ciebie w sposób szybki i niezauważalny. Zamiast odwiedzać kolejno poszczególne banki wypytując o ofertę, będziesz mógł skupić się planowaniu tego jak urządzić swoje cztery kąty.

Dzięki współpracy z wszystkimi bankami na rynku oraz naszemu doświadczeniu, poprowadzimy Cię od decyzji o zakupie mieszkania, przez wybór najkorzystniejszej oferty, aż po podpisanie umowy i dopełnienie wszelkich formalności związanych z zakupem.

Oferujemy:

  • Kredyt hipoteczny – środki przekazywane na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości. 
  • Kredyt budowlano-hipoteczny – środki przeznaczone są na budowę domu systemem gospodarczym, przez spółdzielnię lub dewelopera.
  • Pożyczka hipoteczna – środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości – np. na konsolidację innych zobowiązań).
  • Kredyt mieszkaniowy walutowy – indeksowany do waluty w której zarabiasz. Pracujesz za granicą? Spłacaj ratę w walucie, w której otrzymujesz wynagrodzenie.
  •  
  • Myślisz o kupnie mieszkania lub budowie domu?
  • Wybór kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych życiowych decyzji.
  • Podejmij ją świadomie, wykorzystując doświadczenie naszych doradców!
  • Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki.
Wyszukiwarka
Wszystkie
Dom
Mieszkanie
Działka
Komercyjne
Wszystkie
Na wynajem
Na sprzedaż
Wszystkie
Pierwotny
Wtórny
Cała polska
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
do
do
m2
do
m2
Commerce banner 717
Rzeszów Sikorskiego
Mieszkania
 
Powierzchnia: 57,01 m2
Na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie w dzielnicy Biała przu ul. Sikorskiego Inwestycja składa się z 16...
309 000 zł
Commerce banner 6522
Rzeszów Grabskiego
Mieszkania
 
Powierzchnia: 40 m2
W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości luksusowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.
320 000 zł
Wizytówki
Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image
Dodaj ofertę