O firmie

rzeszowskie-nieruchomosci.pl

rzeszowskie-nieruchomości.pl tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, za którymi stoi liczna grupa zadowolonych Klientów. Daje to gwarancję, iż świadczone przez nas usługi wykonywane są profesjonalnie, rzetelnie i według najlepszych standardów zawodowych.

Działamy sprawnie i profesjonalnie. Wysoka skuteczność możliwa jest dzięki temu, że nie obawiamy się podejmowania wyzwań nieszablonowych, o wysokim stopniu trudności. Zebrane na przestrzeni lat doświadczenie nauczyło nas jak rzetelnie doradzać Klientom, jak określać ich potrzeby, wskazywać na dobre i słabsze strony nieruchomości, jak negocjować z myślą o dobru Klienta. Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą

i fachowym doradztwem, jednocześnie nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

 

 

rzeszowskie-nieruchomosci.pl jest dynamicznym i profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami rozwijającym się w oparciu o przyjazne zasady współpracy. Klientom, oferujemy kompleksową obsługę kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy godziny pracy agentów do czasu Klienta. Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami - prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami finansowymi, kancelariami notarialnymi, deweloperami gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji transakcji.

Wszystkie nasze oferty mają jasną sytuację prawną, każda nieruchomość w naszej ofercie jest poddana pełnej weryfikacji pod względem prawnym.

 

rzeszowskie-nieruchomosci.pl to firma, która również pomaga, doradza Klientom w wyborze ubezpieczenia majątku, komunikacji, życia. Jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy dla naszych Klientów, współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych na Polskim rynku.

 

Oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne podejście do klienta, zgrany zespół oraz ciągle budowane doświadczenie – to jest coś co nas wyróżnia, a stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów jest tego przykładem.


Zadzwoń i umów się na spotkanie w naszym biurze. Zarezerwujemy czas specjalnie dla Państwa.

 

 

 

WZORY UMÓW POŚREDNICTWA DO POBRANIA

 

1. Umowa pośrednictwa przy SPRZEDAŻY nieruchomości str.1

1.1. Umowa pośrednictwa przy SPRZEDAŻY nieruchomości str.2

 

 

2. Umowa pośrednictwa w ZAKUPIE nieruchomości

 

 

3. Umowa pośrednictwa w WYNAJMIE nieruchomości str. 1

3.1. Umowa pośrednictwa w WYNAJEMIE nieruchomości str. 2

 

 

4. Umowa pośrednictwa w NAJMIE nieruchomości

 

 

 

 

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - PODPISANIA AKTU NOTARIALNEGO - dokument do pobrania

 

 

 

 

PODATEK OD SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - dokument do pobrania

 

 

Wyszukiwarka
Wszystkie
Dom
Mieszkanie
Działka
Komercyjne
Wszystkie
Na wynajem
Na sprzedaż
Wszystkie
Pierwotny
Wtórny
Cała polska
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
do
do
m2
do
m2
Commerce banner 5046
Rzeszów Sikorskiego
Mieszkania
 
Powierzchnia: 57,01 m2
Na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie w dzielnicy Biała przu ul. Sikorskiego Inwestycja składa się z 16...
299 000 zł
Commerce banner 8733
Rzeszów Grabskiego
Mieszkania
 
Powierzchnia: 40 m2
W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości luksusowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.
320 000 zł
Wizytówki
Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image Card image
Dodaj ofertę