Najlepsze Nieruchomości w Jednym Miejscu

Typ nieruchomości
Rodzaj transakcji
Rynek

Kariera

rzeszowskie-nieruchomosci.pl poszukuje kandydatów na stanowisko – Doradca ds. Nieruchomości.

Interesuje Cię praca w nieruchomościach? Kreatywność, samodzielność, organizacja to twoje główne atuty ? – Odpowiedz na naszą ofertę.

 Oferujemy:

  • prowizyjny system wynagrodzeń
  • elastyczny czas pracy
  • ciągły rozwój zawodowy
  • pomoc w budowaniu własnej marki osobistej
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji na odpowiedzialnym stanowisku
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • profesjonalnie przygotowane szkolenia

Nasze wymagania

  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji z nowymi klientami,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • samodzielności i systematyczności w pracy i planowaniu zadań,
  • odpowiedzialności i konsekwencji w dążeniu do celu,
  • dobrej znajomość obsługi komputera,

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja nieruchomości
  • sporządzanie ofert nieruchomości przygotowanych do sprzedaży i wynajmu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Prześlij nam swoje CV

Informacje

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.